REKLAMA
REKLAMA

Nowa kampania Metaxa

Autor: dlahandlu.pl 4 sierpnia 2010 09:45

Nowa kampania Metaxa

Całoroczne wakacje w prywatnej Villa Metaxa w Grecji i miesięczna pensja w wysokości 1500 euro to główna nagroda w konkursie „365 DNI PEŁNYCH SŁOŃCA". Konkurs jest pierwszym etapem nowej kampanii marki Metaxa, która podkreśla greckie korzenie trunku.

REKLAMA

Konkurs potrwa do końca września i adresowany jest do wszystkich pełnoletnich osób, które w okresie jej trwania zakupią oznakowany alkohol..
Zwycięzca będzie miał do dyspozycji luksusową, dwupiętrową Villa Metaxa, a w niej m.in.: cztery salony, dwa tarasy i prywatny basen. Szczęśliwiec otrzyma co miesięczną pensję w wysokości 1500 euo.  Dodatkowe nagrody w konkursie to 4 tygodniowe wycieczki wraz z kieszonkowym 500 Euro, 10 laptopów Dell i 40 aparatów cyfrowych. Konsument musi zarejestrować się na stronie internetowej www.365dnislonca.pl, wpisać kod z promocyjnej butelki i odpowiedzieć na pytanie: Czym jest dla Ciebie smak słońca?

Promocja konsumencka potrwa do końca września 2010 roku. Oznakowana Metaxa pojawi się w sklepach w niższej cenie: 65 zł. Wsparciem konkursu będą animacje w lokalach i sklepach, działania w Internecie (mailingi, kampania bannerowa), materiały POS, oraz działania PR. Nowa platforma komunikacji wykorzystuje również portal społecznościowy Facebook, gdzie stworzono specjalny Fan Page 365 DNI SŁOŃCA.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 13616

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA