REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Partner portalu: City Board Partner portalu: Frigo Logistics
REKLAMA

Nowa linia hipoalergicznych środków do prania od Dramers

Autor: pr 17 października 2012 13:26

Nowa linia hipoalergicznych środków do prania od Dramers

W październiku br. wystartowała nowa linia hipoalergicznych środków do prania i pielęgnacji bielizny oraz odzieży CONCERTINO BABY firmy Dramers.

REKLAMA
To przetestowane dermatologicznie, ekologiczne i wolne od szkodliwych substancji płyny do płukania tkanin, żele oraz proszki do prania (posiadające pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie) - wszystkie występujące w wersjach do odzieży białej i kolorowej. Główną grupą klientów są tutaj rodzice dzieci w wieku niemowlęcym, przedszkolnym oraz osoby o skłonnościach do alergii i podrażnień skórnych, szukający sprawdzonych produktów w przystępnej cenie.

Wsparcie sprzedaży odbędzie się poprzez wprowadzenie na rynek limitowanych zestawów promocyjnych - dwupaku, tj. hipoalergicznych proszków do prania oraz pianek do mycia ciała, a także tzw. gotowych pakietów startowych, zatem zestawów składających się z żelu do prania i płynu do płukania w cenie obniżonej o 50%.

Concertino Baby to nowa marka hipoalergicznych produktów, będąca następcą produktów występujących do tej pory pod nazwą Kindy Love.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 16031

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 1209818

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA