REKLAMA
REKLAMA

Nowa linia hipoalergicznych środków do prania od Dramers

Autor: pr 17 października 2012 13:26

Nowa linia hipoalergicznych środków do prania od Dramers

W październiku br. wystartowała nowa linia hipoalergicznych środków do prania i pielęgnacji bielizny oraz odzieży CONCERTINO BABY firmy Dramers.

REKLAMA
To przetestowane dermatologicznie, ekologiczne i wolne od szkodliwych substancji płyny do płukania tkanin, żele oraz proszki do prania (posiadające pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie) - wszystkie występujące w wersjach do odzieży białej i kolorowej. Główną grupą klientów są tutaj rodzice dzieci w wieku niemowlęcym, przedszkolnym oraz osoby o skłonnościach do alergii i podrażnień skórnych, szukający sprawdzonych produktów w przystępnej cenie.

Wsparcie sprzedaży odbędzie się poprzez wprowadzenie na rynek limitowanych zestawów promocyjnych - dwupaku, tj. hipoalergicznych proszków do prania oraz pianek do mycia ciała, a także tzw. gotowych pakietów startowych, zatem zestawów składających się z żelu do prania i płynu do płukania w cenie obniżonej o 50%.

Concertino Baby to nowa marka hipoalergicznych produktów, będąca następcą produktów występujących do tej pory pod nazwą Kindy Love.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12491

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA