PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Nowa osoba w dziale nieruchomości komercyjnych CB Richard Ellis

Autor: dlahandlu.pl 20 kwietnia 2011 14:06

Przemysław Felicki dołączył do działu rynków kapitałowych jako associate director w warszawskim biurze CB Richard Ellis. W swojej nowej roli będzie zajmował się doradztwem ds. sprzedaży i zakupu nieruchomości handlowych, magazynowych i biurowych.

Przemysław Felicki jest Licencjonowanym Rzeczoznawcą Majątkowym oraz członkiem RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors) z ponad 8 letnim doświadczeniem w zakresie doradztwa inwestycyjnego oraz wycen nieruchomości.

Przemysław rozpoczął swoją karierę zawodową w firmie Ernst & Young w dziale doradztwa ds. nieruchomości. Zanim dołączył do CBRE, pracował w firmie Knight Frank jako manager w dziale rynków kapitałowych, gdzie zajmował się doradztwem przy transakcjach zakupu i sprzedaży nieruchomości, badaniem rynku, wycenami oraz badaniami „due diligence". Poprzednio, przez ponad 3 lata, kierował działem wycen w Knight Frank, będąc odpowiedzialnym za wyceny nieruchomości komercyjnych oraz projektów mieszkaniowych w Polsce i Niemczech.

Przemysław Felicki jest absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Zarządzanie i Marketing. Ukończył również studia podyplomowe z Wyceny Nieruchomości i Zarządzania na Uniwersytecie Sheffield Hallam w Wielkiej Brytanii oraz na Politechnice Warszawskiej.

Przemysław Felicki mówi biegle po angielsku, a jego hobby to podróże i piłka nożna.


Michał Stanisławski awansował na stanowisko konsultanta w dziale rynków kapitałowych. W swojej nowej roli będzie zaangażowany w doradztwo przy inwestycjach w nieruchomości komercyjne. Michał Stanisławski będzie również odpowiedzialny za badania rynku oraz analizy finansowe, zarządzanie transakcjami, zarówno od strony sprzedaży, jak i zakupu, oraz zdobywanie nowych klientów.

Michał Stanisławski dołączył do CB Richard Ellis w 2008 roku. Poprzednio pracował w centralnym biurze Deutsche Bank w Krakowie.

Michał Stanisławski jest absolwentem Uniwersytetu Abertay Dundee w Wielkiej Brytanii. Obecnie jest w trakcie studiów w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, na wydziale Zarządzania ze specjalizacją w gospodarce nieruchomościami.

Michał Stanisławski mówi biegle po angielsku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11364

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane