REKLAMA
REKLAMA

Nowatorski koncept handlowy w Galerii Echo

Autor: dlahandlu.pl 5 października 2010 16:11

Dekorada to specjalnie zaprojektowana, wyróżniona funkcjonalnie i architektonicznie przestrzeń handlowa dedykowana jednej branży. W Galerii Echo, na 5 tys. mkw. znajdzie się kilkudziesięciu najemców oferujących produkty i usługi związane z wykańczaniem, wyposażaniem i dekorowaniem wnętrz.

REKLAMA

- Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i proponujemy im Dekoradę – miejsce w którym znajdzie się wszystko to, co potrzebne jest do wykończenia i wyposażenia wnętrza. Oferta handlowa Dekorady zostanie uzupełniona usługami dekoratorów i projektantów - mówi Marcin Materny, dyrektor działu centrów handlowych Echo Investment.

Tym co wyróżnia projekt Dekorada jest przede wszystkim specyficzny koncept przestrzenny. Powierzchnia zagospodarowana przez ofertę handlową i usługową będzie zorganizowana wokół przestrzeni publicznej, z którą będzie przenikała się tematycznie i funkcjonalnie.

- To zupełnie nowa i odmienna forma sprzedaży, dzięki której będzie można kupić nie tylko produkt ale i pełną, związaną z nim informację, wiedzę, radę - mówi Antoni Konarski z biura architektonicznego Broadway Malyan, przygotowującego koncepcję architektoniczną Dekorady.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12425

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA