REKLAMA
REKLAMA

Nowatorskie rozwiązania w Intermarche w Galerii Victoria

Autor: dlahandlu.pl 27 października 2010 14:55

W połowie października otwarto sklep Intermarché Super w Galerii Victoria w Wałbrzychu. Jest to pierwszy supermarket sieci, który będzie funkcjonował w centrum handlowym. W nowym Intermarché zastosowano nowatorski układ i ujednoliconą ekspozycję produktów.

REKLAMA

Sklep specjalizuje się w artykułach świeżych, takich jak owoce, warzywa, nabiał, pieczywo, wędliny oraz mięso. Wyposażony jest również we własną piekarnię i wędzarnię. Dzięki temu klienci mogą nabyć tradycyjny wyrób, produkowany na miejscu według polskich receptur i bez użycia konserwantów.
Na powierzchni handlowej wynoszącej około 2 000 mkw. znajduje się szeroki wybór produktów spożywczych oraz chemii gospodarczej. Ponadto w Intermarché zakupić można produkty delikatesowe z Francji, takie jak: wina, słodycze, kawy i kosmetyki.

Sklep zatrudnia 80 osób i jest to 25 punkt sprzedaży sieci w województwie dolnośląskim.

- Otwarcie Galerii Victoria z pewnością jest wielkim wydarzeniem handlowym i gospodarczym w Wałbrzychu. Jest to również przełomowe wydarzenie dla Grupy Muszkieterów w Polsce. W lutym, kiedy objąłem stanowisko prezesa Grupy, wspólnie z zarządem zdecydowaliśmy się zmienić naszą strategię i postanowiliśmy, że sieć Intermarché na szeroką skalę zawita do galerii handlowych. Cieszę się, że na efekty tej decyzji nie trzeba było czekać długo - powiedział Marek Feruga, prezes Grupy Muszkieterów w Polsce.

Sprawdź ceny w sklepach Intermarche


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4835

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA