REKLAMA
REKLAMA

Nowe osoby w zespole Retail Concept

Autor: dlahandlu.pl 23 września 2010 15:38

Joanna Czerwińska, ekspert w dziedzinie badań rynkowych, i Marceli Maćkiewicz, odpowiedzialny za komercjalizację retail parków, dołączyli do zespołu firmy Retail Concept. Firma specjalizuje się w obsłudze nieruchomości handlowych. Nowi pracownicy wraz z Aliną Pękalską oraz Anną Fabianowską będą stanowić trzon zespołu komercjalizującego Retail Concept.

REKLAMA

Retail Concept jest obecny na rynku od 2009 r. Firma zajmuje się tworzeniem koncepcji obiektów handlowych, badaniami rynkowymi oraz komercjalizacją. Do projektów prowadzonych przez Retail Concept należą m.in. centra handlowe, retail parki, a także inne obiekty handlowe w całej Polsce.

Joanna Czerwińska przez cztery lata pracowała reprezentując inwestora i zarządcę centrów handlowych w Polsce i Europie - firmę Atrium European Real Estate. Początkowo (jako dyrektor ds. badań rynku) uczestniczyła w ocenie i przygotowywaniu projektów centrów handlowych w Polsce. Przez ostatnie dwa lata pełniła w Atrium funkcję dyrektora ds. badań rynku i analiz na poziomie Grupy, biorąc udział w procesie przygotowywania inwestycji w 11 krajach Europy. Wcześniej przez ponad pięć lat była managerem w dziale rozwoju Dyrekcji Generalnej Auchan, gdzie m.in. realizowała badania potencjału nowych lokalizacji dla centrów handlowych. Marceli Maćkiewicz zajmował się akwizycją działek pod budowę obiektów handlowo-usługowych  w całej Polsce. Był odpowiedzialny za rozwój sieci sklepów spożywczych Żabka na terenie północno-wschodniej Polsce.

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12720

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA