REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Partner portalu: City Board Partner portalu: Frigo Logistics
REKLAMA

Nowe sklepy meblowe w Europie Centralnej

Autor: dlahandlu.pl 30 lipca 2013 10:39

Trzynastu producentów mebli z miejscowości Dobrodzień i Kalwaria Zebrzydowska otworzy we wrześniu swoje sklepy w CH Europa Centralna w Gliwicach. Na otwartej przestrzeni o powierzchni prawie 900 mkw. w parku handlowym będzie można między innymi kupić meble salonowe, gabinetowe i tapicerowane.

REKLAMA
- Udało nam się podpisać indywidualne umowy z dziewięcioma producentami mebli z Dobrodzienia na Opolszczyźnie i czterema z Kalwarii Zebrzydowskiej w Małopolsce. Wszyscy działają w cechach producentów mebli w swoich miasteczkach i produkują najróżniejsze rodzaje mebli, które odpowiadają rozmaitym oczekiwaniom klientów - mówi Peter Evans, Leasing Director w Helical Poland sp.zo.o., która zbudowała obiekt.
Wśród firm, które otworzą się w Europie Centralnej są między innymi: Pracownia Stolarska „A&R Kwiatek" z Kalwarii specjalizująca się w projektowaniu i wykonywaniu bibliotek oraz kompleksowym wyposażeniem gabinetów i biur, a także mebli pokojowych oraz Meble Wypiór, słynące z produkcji bogato rzeźbionych komód, szafek i stolików RTV/AGD.
Istotne jest to, że każdy mebel może być dostosowany do potrzeb klienta - a więc można będzie poprosić w sklepie np. o zmianę koloru, przycięcie oraz dobudowanie kolejnych elementów.
-  Uzupełnimy tym ofertę związaną z wyposażeniem wnętrz, co już proponują w centrum tacy najemcy, jak Castorama, Jula, Jysk, czy Home and You - mówi Monika Magner, dyrektor C.H. Europa Centralna.,



WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA
  • Max

    3,98

  • Śr

    3,03

  • Min

    2,47

» Produkty » Sklepy » Regiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 15793

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 1231132

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA