REKLAMA
REKLAMA

Nowe sterylizatory do noży marki Inoxxi

Autor: produkty 25 maja 2012 10:12

Nowe sterylizatory do noży marki Inoxxi

Firma Uniscale wprowadza na rynek profesjonalne sterylizatory do noży marki Inoxxi. Produkt przeznaczony jest dla przemysłu mięsnego, a także branży spożywczej, gastronomicznej i handlu.

REKLAMA

Ich obsługa jest intuicyjna a awaryjność praktycznie znikoma.

Nowe sterylizatory marki Inoxxi wykorzystują innowacyjną technologię odkażania promieniami UV. Zastosowanie 15W żarówek w lampach, które emitują promienie z częstotliwością 50 Hz, gwarantuje całkowite pozbycie się wszelkiego rodzaju groźnych dla zdrowia drobnoustrojów i zanieczyszczeń. Wydajność lampy przekłada się aż na 8000 godzin pracy. Lampy te nie niszczą i nie tępią noży, do czego często dochodzi w przypadku tradycyjnie stosowanych sterylizatorów.

Sterylizatory nie wymagają użycia dodatkowych preparatów, dzięki czemu noże są pozbawione wszelkich chemikaliów, przez co są całkowicie bezpieczne i gotowe do użycia od razu po sterylizacji. W wyposażeniu standardowym sterylizatorów znajdują się: regulator czasu sterylizacji do 120 minut, wyłącznik bezpieczeństwa po otwarciu drzwi (tzw. funkcja automatycznego wyłączania lamp). Obudowa urządzeń jest wytrzymała na uszkodzenia powstałe na skutek kontaktu z ciałami stałymi i woda. Wybrane modele posiadają również drzwi zabezpieczone zamkiem na klucz oraz pochyloną górną powierzchnię, która ułatwia utrzymanie czystości.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12491

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA