REKLAMA
REKLAMA

Nowi najemcy Agory Bytom

Autor: pr/www.dlahandlu.pl 31 maja 2012 14:33

Największa galeria w Bytomiu już wkrótce powiększy swoją ofertę o trzech kolejnych najemców. Do grona około 100 sklepów i punktów usługowych dołączy Centro, Cukiernia Sowa oraz Mydlarnia u Franciszka. W tym tygodniu podpisano stosowne umowy.

REKLAMA
Centro to sieć sklepów modnego obuwia i akcesoriów. Jej oferta skierowana jest głównie do osób w wieku 17-30 lat. Asortyment każdego sklepu obejmuje ponad 2000 modeli butów i akcesoriów - fashion, casual, sport oraz classic. Salony Centro znajdują się w ponad 20 miastach na terenie całej Polski. Nowy salon w Bytomiu będzie pierwszym na Górnym Śląsku. W Agorze Bytom Centro zajmie powierzchnię 360 mkw. na poziomie +1.

Cukiernia Sowa to firma z tradycjami, która bazuje na własnych, sprawdzonych od dziesięcioleci przepisach. Już niedługo na poziomie 0 Agory Bytom otwarty zostanie sklep firmowy Cukiernia Sowa o powierzchni 140 mkw.

Trzecim nowym najemcą Agory będzie Mydlarnia u Franciszka. Sieć sklepów oferująca naturalne kosmetyki, obecna w kilkudziesięciu polskich miastach, otwiera w galerii swój pierwszy sklep w Bytomiu. Będzie zlokalizowany na poziomie -1 i zajmie 30 mkw.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12698

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA