REKLAMA
REKLAMA

Nowi najemcy w centrach handlowych IKEA Centres

Autor: dlahandlu.pl 10 grudnia 2015 19:42

W ostatnim czasie w warszawskich centrach handlowych należących do IKEA Centres pojawiło się wielu nowych najemców. W drugiej połowie 2015 r. w trzech obiektach wynajętych zostało w sumie około 1 000 mkw.

REKLAMA

Największy lokal zajęła hiszpańska marka Martes Sport, która w Parku Handlowym Targówek otworzyła sklep o powierzchni ponad 550 m kw. W Domotece zagościli Laura Ashley, Atlas, Prestiż, Stanred oraz Sarenka, a w Parku Handlowym Janki QForma oraz powiększony salon marki Selene.

Do grona najemców Domoteki dołączyły Atlas (107 m kw.), Prestiż (89 m kw.) i Stanred (74 m kw.) zajmujące się projektowaniem, produkcją i montażem najwyższej jakości mebli kuchennych. Nowym najemcą jest także marka Sarenka (53 m kw.) – w jej asortymencie można znaleźć meble dziecięce i młodzieżowe czołowych producentów z kraju i zagranicy, jak również materace, dekoracje i dodatki. W drugiej połowie roku w Domotece swój sklep otworzyła też znana brytyjska marka Laura Ashley, oferująca klasyczną estetykę w stylu angielskiej prowincji.

W Parku Handlowym Janki swój sklep otworzyła QForma (70 mkw.) oferująca sprzęty i akcesoria kuchenne najlepszych producentów z całego świata. Z kolei marka Selene przeniosła sklep z pasażu do galerii meblowej w Parku Handlowym Janki, powiększając powierzchnię z 70 m kw. do 194 m kw.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12556

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA