PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Nowi najemcy w CH Warszawa Wileńska

Autor: dlahandlu.pl 17 września 2012 10:47

TALLY WEiJL, Gatta, Bershka i Starbucks - to nowe marki, które dołączyły do grona najemców CH Warszawa Wileńska. Ostatnio centrum powitało Stradivariusa, Yes, Mohito, Pimkie i Parfois, a także TALLY WEiJL. Trwają zaawansowane negocjacje z kolejnymi sieciami.


Od 13 września na poziomie +1 CH Warszawa Wileńska na powierzchni 168 mkw. funkcjonuje salon marki TALLY WEiJL, oferujący szeroki wybór ubrań i dodatków dla młodych kobiet. 

Na początek października zaplanowane jest również otwarcie lokalu czołowego producenta wyrobów pończoszanych - Gatta. Salon o powierzchni 87 mkw. będzie zlokalizowany na poziomie +2.  Z kolei Bershka, której salon (ponad 300 mkw.) zostanie otwarty w połowie października na parterze centrum. Brand hiszpańskiej grupy Inditex oferuje odzież oraz dodatki dla młodych kobiet i mężczyzn. W grudniu na parterze CH Warszawa Wileńska, przy wejściu głównym, zostanie otwarta kawiarnia Starbucks (150 mkw.). Kawiarnia Starbucks w CH Warszawa Wileńska będzie drugim lokalem w prawobrzeżnej Warszawie i 13. w całym mieście.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11109

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane