Nowy dyrektor działu zarządzania nieruchomościami C&W

Autor: dlahandlu.pl 2 kwietnia 2012 11:03

Nowy dyrektor działu zarządzania nieruchomościami C&W

Aneta Rogowicz-Gała została mianowana dyrektorem działu zarządzania nieruchomościami firmy Cushman & Wakefield w Polsce, doradcy z zakresu nieruchomości komercyjnych.

Aneta będzie koordynowała pracę zespołu i dbała o rozwój działalności departamentu zarządzania nieruchomościami. Będzie kontynuowała współpracę z właścicielami nieruchomości, najemcami i dostawcami usług, a także będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych zleceń. Dotychczasowy dyrektor działu, Michał Skaliński, odchodzi na emeryturę.

Aneta dołączyła do firmy Cushman & Wakefield w 2004 r. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończyła również podyplomowe studia z zarządzania nieruchomościami oraz zdobyła dyplom magistra Uniwersytetu Sheffield Hallam. Aneta jest licencjonowanym zarządcą nieruchomości oraz posiada tytuł MRICS (Member of Royal Institution of Chartered Surveyors). Od 2009 r. pełniła funkcję zastępcy dyrektora działu Zarządzania Nieruchomościami firmy Cushman & Wakefield. W 2011 r. Aneta awansowała na stanowisko Associate.

Obecnie firma Cushman & Wakefield w Polsce zarządza budynkami komercyjnymi o łącznej powierzchni 500.000 mkw. Dział specjalizuje się w zarządzaniu nieruchomościami biurowymi klasy A, a także w zarządzaniu obiektami handlowymi. 

 


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11972

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane