REKLAMA
REKLAMA

Nowy najemca modowy w Atrium Copernicus

Autor: pr 15 marca 2016 12:37

Do najemców toruńskiego Atrium Copernicus dołącza butik odzieżowy 76th Avenue. Swoje salony po remodelingu otworzyły także marka modowa Taranko, Kwiaciarnia Kantor oraz sieć Orange, która dodatkowo relokowała swój lokal w obiekcie.

REKLAMA

Nowy najemca, 76th Avenue to sieć, która w swoim asortymencie posiada trzy włoskie marki odzieżowe: Rinascimento, Gaudi i Kitana, oferującą odzież w rozmiarach 46 – 52. Butik zajmuje 42 mkw. i jest zlokalizowany niedaleko Monnari. Swoją działalność rozpoczął 26 lutego b.r.

– W najbliższym czasie następne lokale, których umowy były przedłużana na kolejne lata, przejdą remodeling. Podobnym procesom podlegają stoiska na pasażu. Zależy nam na tym, aby wnętrza i pasaże naszego obiektu utrzymane były w standardzie architektonicznym i spójnie z koncepcją estetyczną, która została wdrożona w Atrium Copernicus podczas niedawnej rozbudowy – mówi Ewa Machowska-Górna, dyrektor centrum handlowego Atrium Copernicus.

W Atrium Copernicus w marcu 2015 roku zakończona została rozbudowa, dzięki której możliwe było uzyskanie dodatkowej powierzchni handlowej (ponad 15 tys. mkw. GLA). Obecny poziom komercjalizacji obiektu wynosi ponad 95 proc.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12558

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA