REKLAMA
REKLAMA

Nowy program lojalnościowy w POLOmarkecie

Autor: dlahandlu.pl 9 marca 2016 18:14

POLOmarket 2 marca uruchomił polokartę – program lojalnościowy dla stałych klientów sieci. Karta jest bezpłatna i honorowana we wszystkich marketach na terenie całego kraju.

REKLAMA

 - Jednym z najważniejszych zadań naszej strategii jest budowanie lojalności klientów. Do tej pory założenie to realizowaliśmy głównie poprzez stałe ulepszanie naszej oferty handlowej i cenowej oraz dopasowywanie jej do potrzeb osób odwiedzających nasze sklepy. Ale sama oferta to nie wszystko, dlatego podjęliśmy decyzję o uruchomieniu polokarty – programu lojalnościowego, którego zadaniem jest umożliwienie dokonywania jeszcze tańszych zakupów przez stałych, lojalnych klientów – mówi Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu w POLOmarkecie.

Na uwagę zasługuje sposób rejestracji karty, dzięki któremu nie jest konieczne czasochłonne wypełnianie tradycyjnych formularzy. Polokarta zostaje przypisana do konkretnego numeru telefonu komórkowego klienta, podawanego podczas rejestracji karty. Cały proces rejestracji odbywa się za pośrednictwem terminali płatniczych, z autoryzacją i aktywacją karty poprzez sms. Cała operacja nie zajmuje więcej niż 1-2 min. 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12698

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA