REKLAMA
REKLAMA

Nowy serwis internetowy Paoli

Autor: pr 28 czerwca 2011 11:37

Syrop Paola - najsłodsze chwile, to motyw przewodni serwisu www.paola.pl. Nowy serwis wspierać będzie m.in. fanpage na Facebooku tworzony dla marki Paola (Hoop Polska).

REKLAMA
Projekt nowej strony www zakładał opracowanie nowej szaty graficznej, architektury informacji i nawigacji strony oraz produkcję. Z kolei od strony merytorycznej, miał służyć zaprezentowaniu nowej strategii komunikacji marki oraz przedstawieniu oferty produktowej, w szczególności trzech nowych smaków wprowadzanych na rynek tego lata.

Koncepcja serwisu www i kampanii silnie nawiązuje do skojarzeń ze smakiem znanym z dzieciństwa i słodkimi wspomnieniami z tego okresu, do których ma się ochotę powracać. Nie skupia się wyłącznie na samym produkcie, ale przede wszystkim na emocjach z nim związanych. W serwisie wykorzystano dużą ilość materiałów wideo.

Dział produktowy serwisu przedstawia smaki syropów Paola. Z poziomu każdego produktu można również zobaczyć przepisy z zastosowaniem danego syropu. Na potrzeby działu z przepisami została przygotowana sesja zdjęciowa.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12698

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA