REKLAMA
REKLAMA

Nowy typ lokali United Chicken - ze strefą kawiarnianią i ofertą drive-thru

www.portalspozywczy.pl 28 stycznia 2015 16:31

Otwarta w Kościerzynie restauracja United Chicken to dziesiąta placówka należąca do tej sieci gastronomicznej. Znajduje się w Galerii Wybickiego. Posiada jako pierwszy lokal tej sieci wydzieloną strefę kawiarnianą pod nazwą UCafe. Kierowcy samochodów osobowych mogą skorzystać z oferty drive-thru, umożliwiającej składanie i odbiór zamówienia z samochodu.

REKLAMA
Nowy typ lokali - ze strefą kawiarnianą i ofertą drive-thru dla kierowców kojarzy się z popularnym konceptem wolnostojących lokali sieci McDonald's - ze strefą kawiarnianą McCafe oraz okienkiem McDrive.

- Dwucyfrowa liczba placówek United Chicken to dla nas duży powód do satysfakcji. Rozwijamy się na bardzo przecież konkurencyjnym rynku - mówi Marcin Bonawenturczak, prezes zarządu United Chicken Sp. z o.o. - Z optymizmem patrzymy na najbliższe miesiące, które przyniosą efekty rozmów prowadzonych z zainteresowanymi franczyzą - dodaje.

Restauracja w Kościerzynie to druga placówka uruchomiona w ostatnim okresie przez sieć. Poprzednia, otwarta 27 grudnia 2014 r., jest zlokalizowana w Rypinie. Jej franczyzobiorcą jest ta sama osoba, która prowadzi już placówkę United Chicken w Brodnicy. Zdaniem prezesa Bonawenturczaka to dowód na to, że proponowana przez spółkę franczyza jest opłacalnym przedsięwzięciem.

United Chicken to sieć typu quick service restaurant wyspecjalizowaną w serwowaniu kurczaka typu crispy. Restauracje oferują kurczaka w łagodnej bądź ostrej panierce, tortille oraz kanapki z kurczakiem.

W ramach umów franczyzowych oferuje trzy formaty lokalu: niezależny, drive i foodcourt.

  • ktoś 2015-01-30 19:34:50

    Po pierwsze chciałabym zaznaczyć ,ze to jedzenie w United chicken nie umywa się do jedzenia z KFC..Jedzenie w United Chicken jest mdłe i niedobre.Żałuje,ze wgl wydałam tam swoje pieniądze.Napewno juz nie będę klientka tego lokalu w Kościerzynie..

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4835

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA