REKLAMA
REKLAMA

Nowy właściciel sieci W Biegu Cafe

Autor: Puls Biznesu 5 sierpnia 2011 08:51

Cypryjski fundusz Alenaco Holdingma został nowym właścicielem sieci W Biegu Café. Fundusz ma już 85 proc. kapitału w spółce Dominata, która prowadzi sieć kawiarni - podał Puls Biznesu.

REKLAMA

Teraz siecią kieruje Dariusz Chlastawa, który pracuje nad nowym projektem. Według planu ma być on solidnie działającą siecią, którą Alenaco kiedyś sprzeda.

Jak informuje Puls Biznesu nowy prezes po wejściu do spółki zdiagnozował kilka problemów, m.in.: brak mechanizmów do zarządzania siecią sprzedaży, nieatrakcyjne menu oraz zbyt duża powierzchnia kawiarni. Teraz sieć stawia na kanapki i sałatki robione na miejscu i wprowadzła zestawy, czyli np. kawa plus ciastko.

Nowy zarząd zakłada również intensywny rozwój sieci. Obecnie działa 14 lokali, plan ekspansji zakłada otwarcie dodatkowych 20 lokali, ale ta liczba obejmuje również "nowy koncept".

  • moniaaam 2011-09-04 11:48:29

    O,widzę, że jeszcze jedna informacja o mojej niegdyś ulubionej kawiarni. Ja mogę się wypowiedzieć, że pomysł na zestawy jest naprawdę ok. Ale kwestia menu... pozostawia wiele do życzenia. W zamierzchłych czasach lokale W Biegu wcale nie były zbyt duże, wręcz wydawały się nawet za małe aby pomieścić wszystkich klientów. Jednakże wtedy była wspaniała mieszanka kawy...a teraz?:/// Wnoszę także o przywrócenie musu czekoladowego - to ciasto jest mistrzem! Patrząc trzeźwym okiem mogę śmiało stwierdzić, iż obecne menu jest niezbyt zachęcające...Poza tym może warto zmniejszyć ceny oferowanych produktów i zadbać o motywację personelu? Z tego co wiem oni mają śmieszne pieniądze ale pracują bo to zwyczajnie lubią. Brakuje mi także owsianych ciasteczek tych pakowanych po dwie sztuki kokosowe były przepyszne....albo pomysł na ciasteczka z wróżbą? Proszę pamiętać, że to miejsce jest KAWIARNIĄ a nie jadłodajnią.... Pozdrawiam i liczę na powrót do przeszzłości :)

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11855

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA