Obroty poznańskiej Galerii Malta wzrosły o 13 proc.

Autor: www.dlahandlu.pl 26 stycznia 2012 12:29

Galeria Malta zamyka 2011 rok rekordowymi danymi dotyczącymi odwiedzalności i sprzedaży. Centrum odwiedziło niemal siedem milionów klientów, a obroty wzrosły o 13 proc. w stosunku do roku poprzedniego.

Do grona najemców Galerii Malta dołączyło czternaście nowych marek, są wśród nich: Sony Centre, W. Kruk, Swarovski, Puma, Quiosque, Geox, Levi's, Lee Cooper, Reporter, Gocco, Pompo, Jupi Park, Yves Rocher i salon telefonii komórkowej Plus.

Realizując założenia przyjęte w poprzednich latach działalności, również w 2011 zarządcy obiektu kładli duży nacisk na współpracę z najemcami w gronie tzw. Rady Galerii Malta.
- Nasza bieżąca koordynacja i wymiana informacji o funkcjonowaniu obiektu, pozwala wspólnie wyznaczać jego nowe kierunki rozwoju. W codziennej pracy skupiamy się przede wszystkim na analizach dotyczących atrakcyjności oferty centrum, poziomu odwiedzalności i sprzedaży. Tymi danymi na bieżąco dzielimy się z naszymi najemcami" - mówi Tomasz Wojsz, dyrektor Galerii Malta. - Takie działanie pozwala nam polepszać wyniki centrum z roku na rok - kontynuuje Wojsz. W ubiegłym roku marketing Galerii Malta skupił się na działaniach wzmacniających wizerunek obiektu i wspomagających sprzedaż.

Poznańska Galeria Malta jest największym centrum handlowo-rozrywkowym w zachodniej Polsce. Jej całkowita powierzchnia to 162 000 mkw., z czego 54 000 mkw. to przestrzeń handlowa, która mieści łącznie 167 sklepów, punktów usługowych, salę zabaw dla dzieci, klub fitness oraz Multikino. Centrum jest zlokalizowane na brzegu Jeziora Maltańskiego, a jedną z jego największych atrakcji jest strefa gastronomiczna na 2 poziomie, z okna której rozciąga się widok na Maltę. Za zarządzanie Galerią Malta odpowiada firma Neinver Asset Management.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10964

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane