REKLAMA
REKLAMA

Od początku roku Marcpol zamknął 11 sklepów

Autor: dlahandlu.pl 26 kwietnia 2016 12:18

Od początku roku Marcpol zamknął 11 sklepów fot. Marcpol

Sieć Marcpol zaktualizowała listę placówek, widniejących na stronie internetowej firmy. Obecnie jest ich 51. Ze spisu sklepów wypadła m.in. placówka na ul. Morcinka 3b, która ruszyła 16 grudnia 2015 roku.

REKLAMA

W grudniu firma zapowiadała, że w najbliższym czasie MarcPol uruchomi kolejne osiem sklepów w nowym formacie, zaprezentowanym w placówce na Morcinka w Warszawie.

MarcPol na Bemowie był sklepem osiedlowym o pow. 160 mkw. W grudniu 2015 roku w sieci działały 62. placówki Marcpol. Obecnie czynnych jest 51. Oznacza to, że 11 zostało zamkniętych na przestrzeni ostatnich 4 miesięcy. Wśród nich znalazły się m.in.: MarcPol w Gostyninie, Marcpol w CH Brama Mazur w Ełku, w Mrągowie, w Turku, w Stanisławowie Pierwszym oraz w Warszawie przy ul. Strumykowej, Bacewiczówny, Morcinka, w Białymstoku przy ul. Berlinga 44, Łukowie przy ul. Warszawskiej 20 oraz w Ostrołęce na Armii Wojska Polskiego.

5 kwietnia odbyło się Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Marcpolu podczas którego zapadły decyzje związane ze zmianami osobowymi w organach spółki, spowodowane pojawieniem się nowego większościowego akcjonariusza.

Jak dowiedział się portal dlahandlu.pl do rady nadzorczej spółki zostali powołani: Piotr Kalaman (przewodniczący RN) oraz Jacek Cegłowski i Wojciech Budny. Nowa rada podjęła decyzje o czasowym oddelegowaniu Jacka Cegłowskiego (prezes zarządu) i Wojciecha Budnego do zarządu spółki.

Marek Mikuśkiewicz z dniem 5 kwietnia przestał pełnić funkcje w zarządzie spółki.

  • x 2016-04-26 13:07:15

    I ZAMKNIE NASTĘPNE

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12518

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA