Office Shoes najemcą NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim

Autor: www.dlahandlu.pl 21 lipca 2011 18:44

Do najemców nowobudowanego Centrum Handlowego NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim dołączy marka z branży obuwniczej. Salon Office Shoes zajmie powierzchnię 147,90 mkw.

Grupa Shoebox prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową obuwia w ponad 120 sklepach Office shoes w 8 krajach. (Chorwacja, Czechy, Węgry, Polska, Rumunia, Serbia, Słowacja i Bułgaria). W sklepach Office Shoes znaleźć można ogromną ofertę butów najbardziej znakomitych i cenionych marek z całego świata: Lacoste, Skechers, Caterpillar, Diesel, Rocket dog, Kitten, Tommy Hilfiger, Converse, Nike, Adidas, Puma.

 

Komercjalizację realizuje inwestor tj. irlandzka grupa Caelum Development wspólnie z Jones Lang LaSalle. Partnerem Caelum Development w projekcie centrum handlowego NoVa Park jest węgierski developer Futureal. W tej chwili wynajęta powierzchnia Centrum NoVa Park wynosi 70%.

 

Na powierzchni 32.400 mkw. (powierzchnia najmu) w centrum handlowym NoVa Park, zostanie uruchomionych 140 lokali handlowo/usługowych w tym 14 gastronomicznych. Kupujący będą mieli do dyspozycji 910 miejsc parkingowych.

  

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Sabina 2011-08-04 13:01:41

  Bardzo cieszy mnie fakt, że powstaje u nas takie centrum jak Nova Park. Nie dlatego, że Gorzowianie będą mieli gdzie spędzać niedzielne popołudnia, ale przede wszystkim dlatego, że przyciąga znane marki, których u nas brakowało! Office Shoes to strzał w dziesiątkę. Dziękujemy :)

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,98

 • Śr

  3,56

 • Min

  2,38

» Produkty » Sklepy » Regiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11056

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane