PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Organic Farma Zdrowia stara się o dotację na zakup systemu ERP

Autor: www.dlahandlu.pl 14 sierpnia 2012 09:33

Zarząd Organic Farma Zdrowia podpisał w lipcu umowę dotacyjną z Województwem Mazowieckim w ramach której może ubiegać się o kwotę 152 418 zł. dotacji na "Zakup i wdrożenie systemu zarządzania firmą typu ERP oraz infrastruktury teleinformatycznej, w celu podniesienia konkurencyjności przedsiębiorstwa". Dotacja obejmie zakup systemów wsparcia operacyjnego działania sieci, umożliwi bardziej zaawansowaną kontrolę, wdrożenie systemu lojalnościowego oraz także zakup sprzętu informatycznego do nowo otwieranych obiektów.

W lipcu, w delikatesach Organic Farma Zdrowia na ul. Chmielnej 16 w Warszawie, zostało uruchomione pierwsze w sieci, a zarazem pierwsze w Polsce BIO Bistro. Bistro "Cafe Organic"oferuje ekologiczną kawę wraz z wypiekanymi na miejscu ciastkami, croissantami, quichami i innymi przystawkami.

Ponadto firma podniosła kapitał zakładowy spółki zależnej Eko-Wital Sp. z o.o.. Kapitał podstawowy został podniesiony poprzez objęcie 500 nowych udziałów o wartości 250 tyś. złotych do kwoty 1.250 tys. złotych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11444

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane