REKLAMA
REKLAMA

Organic Farma Zdrowia uruchamia sklep w Konstancinie

Autor: dlahandlu.pl 5 września 2012 10:53

Sieć delikatesów ORGANIC Farma Zdrowia otworzyła delikatesy w Konstancinie-Jeziornie mieszczące się w Starej Papierni. To już druga, obok delikatesów w Józefosławiu lokalizacja w południowej części aglomeracji warszawskiej. W sumie sieć OFZ liczy teraz 21 delikatesów, w 9 miastach Polski.

REKLAMA

Co roku sprzedaż żywności ekologiczne rośnie średnio 18-20 proc. Otwarcie delikatesów w "Starej Papierni" w Konstancinie-Jeziornie to kolejny krok sieci by obsługiwać południowy pas aglomeracji warszawskiej. Sieć posiada już w tej części delikatesy w Jankach (PH Ikea), a rok temu otworzyła sklep w CH Józefosław.

We wszystkich stacjonarnych oraz internetowych delikatesach ORGANIC Farma Zdrowia znajduje się bogata oferta artykułów dla: wegan, wegeterian, diabetyków, alergików, osób z celiakią, a także konsumentów stosujących różnego rodzaju diety: bezmięsne, bezglutenowe, bezmleczne, makrobiotyczne i inne. Oprócz organicznych produktów spożywczych, w OFZ można znaleźć naturalne kosmetyki oraz ekologiczne środki czystości.

W Starej Papierni najemcą spożywczym jest Carrefour. 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12720

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA