Organic Market rusza z największymi eko delikatesami

Autor: dlahandlu.pl 22 marca 2011 12:25

Organic Farma Zdrowia 23 marca uruchomi w CH Janki Minimarket - największy powierzchniowo sklep - 148 m kw ( w pobliżu IKEA). Znajdzie się tu rozbudowany dział ze świeżymi BIO produktami: warzywami, owocami, nabiałem, pieczywem, wędlinami i mięsem oraz blisko 4000 innych produktów z certyfikatem ekologicznym lub produktów specjalnych - bez glutenu, bez laktozy, bez cukru itd..


Istniejąca 5 lat sieć, rozrosła się do 22 adresów (łącznie z najnowszym) w 9 miastach oraz posiada największy sklep internetowy z żywnością ekologiczną www.ekosfera24.pl, korzystający z tych samych co delikatesy dostaw. Wśród 4 tys. certyfikowanych produktów sporą część stanowią artykuły sprzedawane pod własną marką.

Roczny wzrost ekożywności szacuje się na 20 proc. W najbliższych latach wartość liczona w złotówkach może podnieść się z poziomu 400 - 500 mln złotych do miliarda. Obecnie wciąż niewykorzystane są możliwości polskiego rolnictwa. Towarzyszy temu niedobór przetwórni, hurtowni z zapleczem logistycznym i skąpa sieć dystrybucji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11439

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane