REKLAMA
REKLAMA

Organic obniża ceny w ramach akademii zdrowego odżywiania

Autor: pr 10 września 2014 09:40

Od września br. Organic Farma Zdrowia intensyfikuje działania w zakresie edukacji nt. zdrowego odżywiania. W tym celu powstaje Gotuj z Organic! – Akademia zdrowego odżywiania. W ramach akademii sieć będzie organizowała specjalne programy edukacyjne, konkursy, warsztaty kulinarne i spotkania m.in. z firmowym ekspertem ds. odżywiania. Produkty szczególnie polecane w ramach programów edukacyjnych będą wyeksponowane na wyznaczonych regałach/ półkach we wszystkich sklepach Organic Farma Zdrowia. Większość tych produktów klienci znajdą w gazetce promocyjnej do zakupu w specjalnych cenach.

REKLAMA

Wszystkim akcjom edukacyjnym będą towarzyszyć specjalne promocje cenowe, aby ułatwić klientom stosowanie i przekonanie się do zalecanych produktów.

We wrześniu br. akademia rozpoczyna trzymiesięczny program „Strączkowe są zdrowe". Celem programu jest przybliżenie konsumentom wartości odżywczych roślin strączkowych, przypomnienie warzyw niegdyś często stosowanych w polskiej kuchni, a które obecnie przeszły w wielu polskich domach w zapomnienie.  


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12556

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA