REKLAMA
REKLAMA

Oszuści podszywają się pod ankieterów Biedronki

Autor: dzienniklodzki.pl 8 września 2015 11:14

Sieć Biedronka ostrzega przed oszustami, którzy pukają do drzwi klientów Biedronki i wyłudzają dane osobowe i numery kart kredytowych - podaje dzienniklodzki.pl.

REKLAMA

"Informujemy, że dotarły do nas informacje o osobach podszywających się pod ankieterów Biedronki" - kartki z takimi ogłoszeniami pojawiły się na przełomie sierpnia i września przy wejściach do łódzkich dyskontów należących do sieci Jeronimo Martins Polska.

Według ostrzeżeń, oszuści krążą po mieszkaniach w aglomeracji łódzkiej i "w rozmowach z domownikami, sugerując, że zbierają dane o klientach Biedronki, wyłudzają ważne informacje, m.in. numery telefonów, kart kredytowych, dane osobowe".

"Ostrzeżenia dotyczące osób podszywających się pod pracowników naszej sieci umieściliśmy na tablicach informacyjnych we wszystkich sklepach zlokalizowanych w aglomeracji łódzkiej. Na ten krok zdecydowaliśmy się niezwłocznie po otrzymaniu sygnału od klienta o wystąpieniu opisanego w ogłoszeniu zdarzenia. Ze względu na charakter tej sprawy nie udzielamy szczegółowych informacji dotyczących tego incydentu" - napisało w odpowiedzi na pytanie "Dziennika Łódzkiego" biuro prasowe Jeronimo Martins Polska.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12491

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA