REKLAMA
REKLAMA

Oszuści podszywają się pod sprzedawców sieci Rossmann

Autor: dlahandlu.pl 9 października 2015 13:22

Podszywające się pod współpracę z firmą Rossmann osoby, oferują przez telefon rzekome zniżkowe zakupy w drogeriach Rossmann.

REKLAMA

"Informujemy naszych klientów, że nie prowadzimy tego typu akcji. Nigdy nie prowadzimy sprzedaży w formie telesprzedaży czy akwizycji, t.j. dzwoniąc do domów, nagabując na ulicy czy pukając do domów klientów. Przestrzegamy przed podawaniem swoich danych osobowych osobom podającym się za naszych przedstawicieli.

Równocześnie przypominamy, że wszystkie organizowane przez nas konkursy i promocje prezentowane są wyłącznie w naszych sklepach, gazetkach promocyjnych, magazynie „Skarb” oraz na stronie internetowej sieci - czytamy w oświadczeniu spółki Rossmann.

  • mario 2015-10-10 11:27:44

    Rossmann robi w bambuko konsumentów, rzekomymi akcjami promocyjnymi a ni dają się łapać na te lep. Nie popieram oszustwa, ale akcje czy "oszustwa" przeciw nim samym TAK !!! Polska dla Polaków i Polskich Przedsiębiorców, nie dla cwaniaków którzy niszczą Polską przedsiębiorczość, bo mają kasę, a decydenci przy tym korzystają nie złe obrywki.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 13208

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA