Otwarcie 2-tys. Biedronki: sparaliżowana ulica i interwencja policji

Autor: Gazeta Wyborcza 8 października 2012 12:42

W poniedziałek firma Jeronimo Martins otworzyła przy ul. Rokicińskiej w Łodzi 2-tysięczny sklep sieci Biedronka. Na parkingu przed wejściem tworzą się gigantyczne kolejki, ludzie przepychają się z ochroniarzami i szturmują wejście. Ulica jest zakorkowana - pisze "Gazeta Wyborcza".

Dzisiaj o godz. 9 rano w Łodzi oficjalnie ruszyła Biedronka nr 2000. Mimo że firma Jeronimo Martins - właściciel marki Biedronka, zapewniała, że na gigantyczne rabaty nie ma co liczyć, pierwsi klienci pod drzwiami sklepu przy ul. Rokicińskiej 366 ustawili się już o godz. 22 poprzedniego dnia. O godzinie 7 ogonek liczących na promocyjne zakupy zawijał już na kilka razy. O godz. 9, kiedy przedstawiciel Jeronimo Martins przecinał wstęgę, ulica Rokicińska była już całkowicie sparaliżowana. Setki samochodów próbowały dostać się na parking przed sklepem, ale tam w kolejce stał już dwutysięczny tłum. Kierowcy próbowali zaparkować na jakimkolwiek skrawku wolnego placu, porzucali samochody i biegli do sklepu. Paraliż próbowała opanować policja, ale i tak utworzył się kilkukilometrowy korek w jedną i drugą stronę.

Klienci, którzy nieco w ciemno stali w długiej kolejce, gdy już weszli do sklepu, nie czuli się zawiedzeni. 47-calowe telewizory Philips za 1499 zł, netbooki Acer za 800 zł i rowery górskie za 149 zł szły jak ciepłe bułki.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Jaca 2012-10-12 10:17:01

    IDIOCI!

  • hektor 2012-10-08 16:24:27

    Zastanawiam się czy Prezes Yaro nie dostaje bonusa od Biedronki za skuteczną darmową reklamę w czasie największej oglądalności ;D

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11439

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane