REKLAMA
REKLAMA

Otwarcie Centrum Handlowego Europa Centralna w marcu 2013 r.

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 8 listopada 2012 09:59

Europa Centralna, centrum handlowe składające się z galerii i parku handlowego o powierzchni całkowitej 27 ha, położone przy skrzyżowaniu autostrad A1 i A4, zostanie otwarte w pierwszym tygodniu marca przyszłego roku. Inwestycja ta jest realizowana w formie spółki joint-venture pomiędzy firmami Helical Poland i Standard Life Investments.

REKLAMA

Europa Centralna położona jest przy skrzyżowaniu autostrad A1 i A4 na ulicy Pszczyńskiej w Gliwicach, w okolicy zamieszkałej przez około pięć milionów osób.

Na powierzchni handlowej liczącej 67,000 mkw klienci znajdą się między innymi sklepy takich marek, jak: Castorama, Tesco Extra, Saturn, Jula, Jysk, RTVEuroAGD, Ski Team, Smyk, Reserved, Cropp, House, Mohito, New Yorker, Rossman, H&M, KappAhl, Cubus, Lindex, Empik, CCC, Solar, Promod, Home&You, Kakadu, Douglas, Super-Pharm, City Sport oraz McDonald's

- Europa Centralnej jest już wynajęta w około 80%. Niedawno podpisaliśmy kilka nowych umów z takimi firmami, jak: City Sport, TAKKO Fashion, Kari Shoes, Coffeeheaven, Best4You Kids, Apple oraz Kinderplaneta - powiedziała Dorota Beltrani, manager ds. wynajmu powierzchni w Europie Centralnej. Trwają negocjacje z kolejnymi najemcami.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11855

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA