PARTNER PORTALU Partner portalu: Herosi Polskiej Przedsiębiorczości

Otwarto nową część CH King Square

Autor: www.dlahandlu.pl 25 lipca 2011 12:20

Krakowskie Centrum Handlowe King Square zakończyło właśnie drugi i zarazem ostatni etap inwestycyjny w galerii. Do użytku został oddany ostatni budynek, gdzie swoje sklepy otworzyli nowi najemcy oferujący głównie odzież, obuwie oraz dodatki.

Centrum Handlowe King Square działa od grudnia 2010r., wówczas do użytku oddano dwa budynki: pierwszy ze sprzedażą detaliczną oraz drugi, w którym znajduje się część hurtowa oraz biura.
Na początku lipca tego roku w galerii odbyło się otwarcie kolejnego pawilonu, co zakończyło drugi i zarazem ostatni etap inwestycyjny w King Square. W nowym budynku znajduje się 27 lokali. Na razie otwartych jest 10 z nich, jednak jak zapewnia zarząd galerii - w przeciągu najbliższego miesiąca uruchomione zostaną pozostałe. Na przełomie sierpnia i września otwarta zostanie apteka oraz restauracja oferująca kuchnię orientalną, a w październiku tego roku ma powstać klub fitness , który będzie znajdował się na pierwszym piętrze. Butiki znajdujące się w nowo otwartym budynku, prowadzą sprzedaż zarówno hurtową jak i detaliczną: odzieży, obuwia, galanterii i dodatków.

King Square to Centrum Handlowe położone w Płaszowie - prężnie rozwijającej się dzielnicy Krakowa.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9722

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 923188
Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane