Outdoorowa kampania Frugo

Autor: pr 21 maja 2012 14:20

Outdoorowa kampania Frugo

Rusza kolejna kampania outdoorowa FRUGO. Na wielkoformatowych siatkach w największych miastach Polski zobaczymy zupełnie nowe oblicze FRUGO.

Na siatkach w Krakowie, Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Gdańsku, Łodzi i Wrocławiu pojawią się trzy nieznane dotąd wcielenia FRUGO: egzotyczna pitahaya zaapeluje o szacun dla czarnego, ze zwiewnym lulo lepiej poczujemy zieleń, a gorąca passiflora zachęci, by szeroko otworzyć drzwi do krainy marzeń. Bez ograniczeń. Takie same layouty zaprezentowane zostaną na 850 citylightach w największych polskich miastach oraz Internecie.

Prezentowane w najnowszej kampanii FRUGO layouty powstały ... 8 lat temu. Stworzone w 2004 roku nie zostały wykorzystane, ponieważ ówczesne Frugo zniknęło z rynku. Firma FoodCare, której strategia powrotu FRUGO od samego początku opiera się na jak najwierniejszym odtworzeniu nie tylko samego napoju i jego opakowania, ale także budujących filozofię FRUGO haseł i layoutów postanowiła sięgnąć po niewykorzystaną kreację sprzed lat. Podobnie, jak w trwającej obecnie telewizyjnej kampanii FRUGO, w której wszystkich fanów bawią dwa kultowe spoty sprzed lat, tj. z pierwszej kampanii telewizyjnej napoju.

 

  • blog 2012-05-22 12:43:10

    O frugo i nie tylko poczytasz na blogu. I nie zawsze będzie tak zielono.

  • Yogi 2012-05-22 09:31:19

    Poczuj zieleń... Bravo!!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12469

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane