REKLAMA
REKLAMA

Outlet Center Białystok w sierpniu rozpoczyna budowę. Roczny poślizg inwestycji

Autor: pr 4 sierpnia 2014 13:54

Firma CBRE informuje, że w sierpniu planowane jest rozpoczęcie budowy Outlet Center" w Białymstoku. Pozwolenie na budowę projektu jest już prawomocne, a inwestor przystępuje do kolejnego etapu realizacji inwestycji. Zgodnie z informacjami z oficjalnego profilu Outlet Białystok miał zostać otwarty rok temu, w listopadzie 2013 r.

REKLAMA
W minionym tygodniu podpisano umowy najmu z firmami Kolporter i Bialcon. Salon prasowy Kolporter zajmie powierzchnię około 30 mkw., natomiast Bialcon na blisko 100 mkw. 

Inwestorem projektu jest grupa deweloperska ADV Por Property Investment S.A., będąca podmiotem zależnym od FORUM XXVIII FIZ. Obecnie firma realizuje takie inwestycje w Lublinie i Białymstoku, a w planach ma dalszy rozwój sieci Outlet Center w innych rejonach kraju.

CBRE jest we współpracy z inwestorem wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem Outlet Center zarówno w Lublinie, jak i w Białymstoku.

Najemcą spożywczym obiektu jest Carrefour. Outlet powstaje obok Castoramy i Biedronki.

  • Polakk 2014-08-04 21:41:54

    Dobrze, że grają i tworzą jeszcze tacy jak Tadek Firma, tworzą się patriotyczne inicjatywy i oby takich jak najwięcej fb .com/stopDyskontom

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4341

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA