REKLAMA
REKLAMA

PARP będzie dzielić pieniądze na biznes elektroniczny

Autor: PARP 30 lipca 2010 11:42

Od 30 lipca przedsiębiorcy mogą składać wnioski o dofinansowanie z funduszy unijnych pomysłów na biznes elektroniczny. Nabór potrwa do 30 września, a wnioski będą przyjmowane przez internet.

REKLAMA

W ramach programu Innowacyjna Gospodarka wspierane będą projekty dotyczące świadczenia usług drogą elektroniczną mogą składać tzw. mikroprzedsiębiorstwa (do 10 pracowników) i małe przedsiębiorstwa (mniej niż 50 pracowników).

Dofinansowanie może zostać udzielone wnioskodawcy, który złożył tylko jeden wniosek. W tym naborze do rozdysponowania będzie 320 mln 871 tys. zł. Wysokość unijnego dofinansowania może wynosić do 70 proc. wydatków kwalifikujących się do objęcia wsparciem. Jeżeli przedsiębiorca jest osobą fizyczną, która w roku złożenia wniosku o udzielenie wsparcia ma nie więcej niż 27 lat, wielkość wsparcia może wynosić do 80 proc. wydatków kwalifikujących się do objęcia wsparciem. Wartość wydatków kwalifikujących się do objęcia wsparciem nie może być mniejsza niż 20 tys. zł i większa niż 700 tys. zł.

Przedstawiciele PARP zapewniają, że wszystkie złożone w terminie wnioski zostaną ocenione, przy czym kolejność składania nie ma znaczenia. Projektom będą przyznawane punkty, a wsparcie otrzymają najwyżej ocenione wnioski. Zgodnie z zapowiedziami, premiowane będą projekty innowacyjne oraz takie, które mają szansę osiągnąć sukces rynkowy.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12742

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA