PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Pasaże Czerwona Torebka wchodzą do woj. opolskiego

Autor: www.dlahandlu.pl 28 sierpnia 2012 09:46

W ostatnim dniu sierpnia mieszkańcy Niemodlina będą mogli zrobić pierwsze zakupy w nowym pasażu handlowym Czerwona Torebka przy ul. Opolskiej. Natomiast w sobotę, 1 września br., odbędzie się oficjalne otwarcie pasażu handlowego Czerwona Torebka przy ul. Bielskiej 1 w Opolu.

Powierzchnia użytkowa pasażu w Niemodlinie wynosi około 650 mkw. Mieszkańcy będą mogli zrobić zakupy w sklepie odzieżowym Textil Market, drogerii S-Trade oraz zaopatrzyć się w wyroby mięsno-wędliniarskie u Joachima Matejki. Wśród najemców pasażu znajduje się też „Małpka Express" oferująca asortyment spożywczo-monopolowy oraz kawę i ciepłe przekąski. Będzie można również skorzystać z usług bankowych w regionalnym oddziale Alior Express. Już niebawem do grona otwartych punktów dołączy także piekarnio - cukiernia Kozielski.

Pasaż w Opolu to około 700 mkw powierzchni handlowej. Mieszkańcy mogą zrobić zakupy w „Małpce Express", oferującej asortyment spożywczo-monopolowy oraz kawę i ciepłe przekąski, drogerii DODO oraz piekarnio - cukierni Kozielski. Można również skorzystać z usług bankowych w regionalnym oddziale Alior Express. Do grona otwartych punktów już niebawem dołączy pizzeria i zakład mięsny Haga.
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11474

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 533212

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane