PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Peek & Cloppenburg największym najemcą Galerii Katowickiej

Autor: www.dlahandlu.pl 26 lutego 2013 11:20

3800 mkw. powierzchni handlowej zajmie Peek & Cloppenburg, który stanie się największym najemcą Galerii Katowickiej, budowanej w stolicy Śląska przez NEINVER Polska.

Salon Peek & Cloppenburg oferujący odzież znanych marek będzie funkcjonował na trzech poziomach galerii. W podpisaniu umowy pośredniczyła firma Cushman & Wakefield.

Peek & Cloppenburg będzie kluczowym najemcą Galerii Katowickiej. Na trzech kondygnacjach zajmie trzy lokale o powierzchni od 1000 mkw. do blisko 1700 mkw. Katowice będą dziesiątą lokalizacją w Polsce, w której działają salony tej międzynarodowej marki, obecnej w 15 krajach Europy.

W Galerii Katowickiej będzie w sumie funkcjonowało 250 sklepów, lokali usługowych, restauracji i kawiarni, oraz supermarket. Klienci galerii, która jest największą tego typu inwestycją w Europie Środkowo-Wschodniej, będą mieli do dyspozycji również podziemny parking dla 1200 samochodów. Inwestorami projektu są NEINVER Polska i Meyer Bergman.

Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za najem powierzchni handlowej Galerii Katowickiej jest Cushman & Wakefield. Galeria została już skomercjalizowana w ponad 80%.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • marko 2015-05-30 12:36:57

    Widać jak się skubani rozwijają, dziwi mnie jedynie, że na forum gowork.pl/opinie_czytaj,8943 ludzie piszą specyficzne rzeczy.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11396

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane