REKLAMA
REKLAMA

Pele weźmie udział w sportowym programie Tesco

Autor: pr 14 marca 2014 10:13

Wraz z nadejściem wiosny Tesco rusza z nową akcją. 26 marca na półkach sklepów sieci znajdziemy limitowaną serię piłek i gadżetów sygnowanych przez piłkarza Pele, byłego reprezentanta Brazylii. Sportowy program zainaugurowany przez Tesco ma zachęcić Polaków do ruchu na świeżym powietrzu, ponieważ jak wskazują badania CBOS z 2013 roku, brak ruchu ciągle deklaruje aż prawie 40 proc. Polaków.

REKLAMA

Tesco zachęca Polaków do większej dbałości o swój organizm i zdrowie. Z tej okazji w swoich sklepach na terenie całej Polski, odwiedzanych tygodniowo przez 5 milionów klientów, wprowadza od 26 marca br. artykuły, które skłonią ich do podjęcia aktywności na świeżym powietrzu.
Już za kilka dni na półkach wszystkich sklepów Tesco pojawi się specjalna oferta piłek i gadżetów sportowych w atrakcyjnych cenach, szczególnie dla posiadaczy karty Clubcard. 

Aby zainspirować i przekonać Polaków do zwiększenia aktywności, Tesco poprosiło o wsparcie jedną z największych gwiazd światowego futbolu, brazylijskiego ambasadora piłki nożnej, Pele. Oficjalnie zainauguruje on program, w ramach którego Tesco, korzystając z zasięgu swojej sieci, chce przekonać przynajmniej 500 000 Polaków do wiosennego rozruchu.

  • olka 2014-05-20 09:12:39

    moja połka rozpadła się po 3 tygodniach-puściły szwy :( będę ja reklamować przy zakupie powiedziano ,że piłka ma roczną gwarancję.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 13294

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA