Pepco z kolejnymi otwarciami w kwietniu

Autor: dlahandlu.pl 5 kwietnia 2016 11:13

Sieć Pepco w kwietniu nie zwalnia tempa i planuje otworzyć dla 20 nowych sklepów w 5 państwach: w Polsce, Republice Czeskiej, Rumunii oraz na Słowacji i Węgrzech.

W Polsce nowe sklepy będą zlokalizowane w: Gdańsku (ul. Warszawska), Warszawie (Al. Rzeczypospolitej), Tomaszowie Lubelskim (Galeria Rynek, ul. Traugutta), Szamotułach (ul. Nowowiejskiego), Ustrzykach Dolnych (ul. Rynek) oraz Olsztynku (ul. Daszyńskiego).

Przypomnijmy: Prologis poinformował o ukończeniu rozbudowy budynku magazynowego w Rawie Mazowieckiej o dodatkowe 30 tys. mkw. dla Pepco. Po oddaniu do użytku obiekt będzie pełnił funkcję centrum dystrybucyjnego firmy w regionie Europy Środkowej.

- Do sprawnej dystrybucji na pięć krajów w Europie Środkowo-Wschodniej potrzebowaliśmy odpowiednio dopasowanej i zlokalizowanej powierzchni magazynowej. Dlatego zdecydowaliśmy się na rozbudowę istniejącego budynku dystrybucyjnego o powierzchni 20 tys. metrów kwadratowych o kolejne 30 tys. mkw. – powiedział Matthew Lythgoe, członek zarządu, Pepco w Polsce.


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 3546

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane