PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Pharmena i Rossmann nawiązały współpracę

Autor: www.dlahandlu.pl 3 kwietnia 2012 09:46

Spółka Pharmena rozpoczęła na terenie Polski współpracę z siecią Rossmann - jedną z największych sieci drogeryjnych w Europie, funkcjonującą w Niemczech, Polsce, Czechach, Turcji, Albanii i na Węgrzech.

W Polsce Rossmann jest liderem w branży, posiada sieć placówek samoobsługowych zlokalizowanych w całym kraju. W chwili obecnej sieć liczy ponad 600 sklepów w 270 miastach w Polsce. Produkty Pharmena S.A. będą dostępne w części dermokosmetycznej drogerii Rossmann.

Zarząd Pharmena S.A. szacuje, iż współpraca z siecią Rossmann w ciągu najbliższych kilku lat w istotny sposób przyczyni się do zwiększenia przychodów spółki ze względu na dynamiczny rozwój sieci Rossmann w Polsce. Zasady współpracy zostały ustalone na warunkach rynkowych.

Rozpoczęcie współpracy z siecią Rossmann jest realizacją strategii mającej na celu rozszerzenie kanałów dystrybucji o segment drogerii, co pozwoli na dotarcie do nowej grupy odbiorców. Dotychczas spółka prowadziła sprzedaż produktów za pośrednictwem aptek.

Strategia Pharmena SA stanowi odzwierciedlenie dwóch podstawowych płaszczyzn działalności spółki, tj. rozwijanie produkcji i sprzedaży innowacyjnych dermokosmetyków oraz prowadzenie badań nad nowymi lekami stosowanymi w leczeniu chorób układu krążenia i innych zaburzeń.  
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11109

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane