REKLAMA
REKLAMA

Piekarnia Fornetti i inni najemcy otwierają lokale w Porcie Łódż

Autor: dlahandlu.pl 20 kwietnia 2010 11:26

W ciągu ostatnich tygodni w Porcie Łódź pojawiły się nowe sklepy i punkty usługowe. Ofertę wzbogaciły butiki z męską odzieżą Wilsoor i Michael, salon jubilerski Christine oraz sklep obuwniczy Wojas. Otwarto także supermarket poznańskiej sieci Piotr i Paweł oraz sklep z materiałami budowlanymi i artykułami wyposażenia wnętrz Leroy Merlin. Ponadto, na food courcie pojawiły się dwie nowe restauracje: Berlin Doner Kebab i China Restaurant, a w jednym z pasaży prowadzących na Patio uruchomiony został Sphinx.

REKLAMA

- Kolejne otwarcia planowane są na najbliższe tygodnie - informuje Andrzej Cieślik, dyrektor Portu Łódź. - Jeszcze w kwietniu ofertę Portu Łódź uzupełnią m.in. sklep Reserved, salon obuwniczy Venezia, pizzeria Da Grasso i mini piekarnia Fornetti. W maju odbędzie się otwarcie perfumerii Sephora i sklepów Jaqueline Riu, Adidas i Reebok oraz Bergson oferującego sprzęt i odzież sportową. Niebawem klienci Portu Łódź będą mogli także zrobić zakupy w jednej z drogerii- aptek Superpharm - dodaje.

Inwestorem i deweloperem projektu Port Łódź jest Inter IKEA Centre Polska S.A. Obok IKEA w należących do IICP centrach handlowych można znaleźć liczne sklepy oferujące zróżnicowany asortyment. IICP jest obecnie właścicielem sześciu centrów handlowych: w Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach oraz dwóch w Warszawie. Równolegle z realizacją Portu Łódź firma pracuje nad projektem pierwszego w Polsce miasteczka handlowego Bulwary Poznańskie oraz prowadzi prace koncepcyjne związane z budową centrów handlowych w Lublinie i Rzeszowie.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12399

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA