PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Pilsweizer poszerza ofertę piw smakowych o trzy piwa miodowe

Autor: pr 19 września 2017 12:24

Pilsweizer poszerza ofertę piw smakowych o trzy piwa miodowe fot. materiały prasowe

Browar Pilsweizer wprowadza na rynek trzy nowe piwa smakowe: Pilsweizer Miodowy, Pilsweizer Miód Malina i Pilsweizer Miodowe Bartne.

Pilsweizer Miodowy to piwo niefiltrowane, pasteryzowane, z dodatkiem miodu gryczanego, o zawartości alkoholu 5,5% (14 Blg).

Pilsweizer Miód Malina to również jasne piwo niefiltrowane, pasteryzowane. W jego przypadku wśród składników znajduje się miód wielokwiatowy i sok malinowy. Zawartość alkoholu to także 5,5% (14 Blg).

Pilsweizer Miodowe Bartne powstaje w kooperacji z firmą Sądecki Bartnik (http://bartnik.pl/o-nas/) i jest produkowane wyłącznie z przeznaczeniem do lokalnej dystrybucji kanałami tej firmy, specjalizującej się w produktach pszczelich i tzw. turystyce miodowej. Sądecki Bartnik jest również dostawcą miodu na potrzeby produkcji Pilsweizera Miodowego i Pilsweizera Miód Malina.

Do uwarzenia wszystkich trzech piw wykorzystano chmiele: marynka i lubelski.

Pilsweizer Miodowy i Pilsweizer Miód Malina dystrybuowane będą na całą Polskę. Pilsweizer Miodowe Bartne będzie zaś dostępny wyłącznie lokalnie na Sądecczyźnie.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Montesori 2017-09-20 09:25:59

    Piłem ostatnio jakieś piwo z miodem z jakiegoś lokalnego browaru i było zdecydowanie za słodkie. Ale Pilsweizerowi też dam miodową szansę, bo ich lubię.... może będzie trochę bardziej wyważone smakowo...

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11458

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane