REKLAMA
REKLAMA

Piwo Żywiec w nowej odsłonie

Autor: pr 20 marca 2013 10:00

Marka Żywiec nie ustaje w opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań. Wynikiem jest odświeżenie wizerunku marki połączone z wprowadzeniem na rynek nowych opakowań wyposażonych w termoaktywny wskaźnik schłodzenia, a także dedykowanego nalewaka oraz szklanki zaprojektowanej przez polskiego designera, Janusza Kaniewskiego. Działaniom towarzyszą liczne zmiany w sklepach oraz kanele HoReCa.

REKLAMA
Charakter premium Żywca podkreślają nowe opakowania. Zmianie uległa faktura puszki, na której pojawiły się dodatkowe tłoczenia. Produkt wyposażony został także w unikalną zawleczkę z wizerunkiem korony habsburskiej. Nowa puszka, jako jedyna w Europie, posiada termoaktywny wskaźnik reagujący na zmianę temperatury. Kiedy symbol korony habsburskiej widoczny na opakowaniu zmienia kolor na niebieski to znak, że Żywiec jest już idealnie schłodzony. Ten sam wskaźnik widnieje na butelce. Przyjemność picia piwa zapewnia także niezwykle elegancka i funkcjonalna szklanka zaprojektowana przez Janusza Kaniewskiego, który pracował m.in. dla Ferrari czy Fiata. Zdecydowano się również na uproszczenie kolorystyki - postawiono na trzy barwy marki: biel, czerwień i granat, dające intensywne i energetyczne zestawienia.

W sklepach pojawi się wiele niestandardowych rozwiązań, m.in. plakaty reklamowe wykorzystujące technologię druku soczewkowego oraz owijki wielokrotnego użytku, umożliwiające tworzenie zabudowy modułowej. Ciekawe są również najnowsze ekspozytory mające regulowaną wysokość, zakończone specjalnie tłoczonym kluczykiem. Na uwagę zasługują także moduły półkowe, shelfstoppery 3D, wystający z półki moduł oraz specjalne multipacki z butelkami, tzw. szyny, które jako jedyne na rynku posiadają głębokie premium tłoczenia. Wprowadzeniu nowej puszki towarzyszy przygotowanie specjalnego gadżetu dla konsumentów w postaci Cooler Bagów dla 6, 8 oraz 12 puszek.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12889

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA