REKLAMA
REKLAMA

Platforma z kuponami rabatowymi i zniżkami wchodzi do Polski

Autor: dlahandlu.pl 4 maja 2016 14:47

RetailMeNot - serwis z kuponami rabatowymi, promocji typu cash back i zniżkami na zakupy w Internecie wchodzi do Polski, uruchamiając serwis RetailMeNot.pl

REKLAMA

W 2015 roku w skali globalnej sieć odnotowała ponad 718 milionów wizyt. Firma RetailMeNot, która została założona w 2009 roku w Austin w Teksasie, działa na rynku europejskim od 2011 roku, prowadząc platformy w Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii, Niemczech, Hiszpanii i Włoszech.

Giulio Montemagno, Senior Vice President International w RetailMeNot wyjaśniając powody inwestycji w Polsce powiedział: ,, (Polska - red.) wykazuje najwyższy wzrost gospodarczy w Europie, zajmuje czwarte miejsce wśród krajów Unii Europejskiej pod względem liczby kupujących online, a e-commerce w Polsce rozwija się w tempie powyżej średnich wskaźników. Dlatego to dla nas naturalny wybór.”

RetailMeNot łączy sprzedawców i marki z konsumentami nastawionymi na oszczędzanie. Firma oferuje kupony z branż m.in. moda, elektronika, podróże i żywność. W zamian za nagrody, do wykorzystania w czasie zakupów, użytkownicy platformy są zachęcani do dzielenia się swoimi doświadczeniami i znalezionymi przez siebie atrakcyjnymi ofertami oraz zniżkami.

Mike Lester, Vice President and General Manager, New Markets w RetailMeNot powiedział: ,,Wiemy, że polscy konsumenci obserwują rynek pod kątem najlepszych ofert online, a z kuponów rabatowych korzystają regularnie".

Platforma RetailMeNot.pl będzie prowadzona z głównej siedziby w Amsterdamie. Zarządza nią Mike Lester, Vice President and General Manager, New Markets w RetailMeNot.

  • sanka 2016-05-13 22:43:23

    u nas też są ciekawe rozwiązania jeśli chodzi o zakupy online :) dzięki działalności na platformie zbieramy punkty, a potem wymieniamy je na różne rzeczy- ja sobie wybrałam bilety do kina :)

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12556

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA