Płatności zbliżeniowe dostępne w perfumeriach Douglas

Autor: dlahandlu.pl 8 listopada 2010 15:09

Od listopada w 83 drogeriach sieci Douglas, za kosmetyki można zapłacić kartami zbliżeniowymi w technologii MasterCard i Maestro® PayPassTM. Partnerem wdrożenia jest firma eService.

Karty zbliżeniowe to jedna z najbardziej innowacyjnych form płatności doceniana przede wszystkim przez dynamicznych, młodych klientów, do których chcemy docierać - mówi Michał Gajkowski, prezes Douglas Polska.

- Płatności dokonywane kartami contactless znacznie skracają czas transakcji i stanowią wygodną alternatywę dla płatności gotówką - mówi Arkadiusz Kazanecki, kierownik biura marketingu i PR eService.

Dzięki karcie PayPass zakupy mogą być dokonywane bez konieczności przekazywania karty sprzedawcy i podawania kodu PIN czy składania podpisu - wystarczy zbliżyć kartę lub inne urządzenie np. telefon czy zegarek do specjalnego czytnika. W przypadku zakupów na kwoty przekraczające 50 złotych, płatność z użyciem karty PayPass przebiega również zbliżeniowo, tylko wymagane jest potwierdzenie transakcji kodem PIN.

MasterCard PayPass to funkcjonalność, która może być dołączona zarówno do kart kredytowych, debetowych, jaki i przedpłaconych.


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 3546

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane