Pod Warszawą powstanie 11. Auchan. W ramach CH Ossów Park

Autor: dlahandlu.pl 8 września 2015 10:47

Pod Warszawą powstanie 11. Auchan. W ramach CH Ossów Park Ossów Park, fot. Immochan


Immochan, deweloper, zarządca i komercjalizator 22 centrów handlowych Auchan w Polsce, rozpoczyna prace nad nową inwestycją. Na granicy dwóch podwarszawskich miejscowości Kobyłki i Wołomina powstanie Ossów Park - centrum handlowe o powierzchni GLA 55 tys. mkw. Obecnie trwają prace projektowe.

Ossów Park, najnowszy projekt Immochan, powstanie przy skrzyżowaniu ulic Nadarzyńskiej i Orląt Lwowskich, na pograniczu dwóch podwarszawskich miast - Kobyłki i Wołomina. Na terenie obiektu znajdzie się znajdzie się 150 butików i punktów usługowych, hipermarket Auchan, a także rozbudowana strefa rozrywki z kinem i miejscem zabaw dla najmłodszych oraz częścią restauracyjną. Centrum handlowe zajmie budynek z otwartym parkingiem na poziomie 0 i galerią handlową na poziomie +1. Na parkingu zaplanowano miejsca dla 2,5 tys. samochodów oraz zadaszone miejsca postojowe dla rowerów.
Projekt architektoniczny współtworzą pracownia Bose International Planning and Architecture i Egis Group.

Obecnie w Warszawie i okolicach działa 7 hipermarketów Auchan: Janki, Piaseczno, Łomianki, Marki oraz Jublierska, Modlińska, Górczewska. Od 21 września pod logo Auchan będzie działać hipermarket na Ursynowie przejęty po sieci Real. W Warszawie na rebranding czekają jeszcze dwa hipermarkety Real w Al. Krakowskiej i CH Fort Wola w Warszawie. Razem z nową inwestycją Auchan będzie dysponował 11 hipermarketami w Warszawie i okolicach.

 

 

 

  • Fredek 2015-09-08 21:56:45

    A ktoś pomyślał o nowej drodze dojazdowej? Aktualna ma po jednej jezdni w każdą stronę, bez poboczy; góry i doły, łata na łacie; przemierza ją grubo ponad 20 tysięcy samochodów dziennie. Do tego motory i rowery. Kierujących tymi ostatnimi szczerze podziwiam za odwagę i jednocześnie podejrzewam o skrajny brak myślenia i odpowiedzialności. Szczerze - przy obecnym stanie infrastruktury - nie wyobrażam sobie tej inwestycji.

  • pythong 2015-09-08 13:16:57

    Zdanie mistrz: "Razem z nową inwestycją Auchan będzie dysponował 11 hipermarketami w Auchan i okolicach."

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12438

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane