REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Partner portalu: City Board Partner portalu: Frigo Logistics
REKLAMA

Polomarket kolejną siecią, która kusi pracowników podwyżkami

Autor: www.dlahandlu.pl 28 września 2016 14:03

Polomarket kolejną siecią, która kusi pracowników podwyżkami fot. za polomarket.pl

Od 1 października br. wzrosną wynagrodzenia pracowników w całej sieci sklepów POLOmarket. Dodatkowo sieć wszystkim nowo zatrudnionym zapewnia na start zatrudnienie na umowę o pracę na okres pół roku.

REKLAMA

-  Podjęliśmy bardzo istotne decyzje dotyczące wynagrodzeń i zatrudnienia, ponieważ traktujemy naszych pracowników jako nasz największy kapitał. Tym samym chcemy stworzyć im najlepsze warunki do rozwoju, a także dać poczucie bezpieczeństwa zatrudnienia. Zatrudniamy na umowę o pracę ponad 7 tysięcy pracowników na terenie całego kraju i to dzięki nim POLOmarket może każdego dnia spełniać swoją obietnicę: być ulubionym sklepem wszystkich Polaków – powiedział Michał Seńczuk, członek zarządu POLOmarketu.

Zapowiedziane podwyżki, które wejdą w życie 1 października, obejmą pracowników całej sieci, niezależnie od stażu pracy i stanowiska. Wyższe pensje podstawowe otrzymają też nowo zatrudnieni. Ponadto polska sieć nie będzie już zatrudniać na okres próbny, a wszystkim nowym pracownikom zaproponuje na start 6-miesięczną umowę o pracę.
Zmianom ulega też ścieżka rozwoju pracowników POLOmarketu. Najlepsi pracownicy, od kasjera sprzedawcy po kierownika sklepu, mogą liczyć na pakiet szkoleń podnoszący kompetencje i przygotowujący ich do pełnienia w przyszłości funkcji menedżerskich.

Polomarket podaje również, że niezależnie od podwyżek wynagrodzeń przygotował dla wszystkich swoich pracowników pakiet dodatkowych korzyści pozapłacowych. Pracownicy sieci będą mogli między innymi korzystać z dodatkowych rabatów podczas codziennych zakupów w sieci POLOmarket, a w przyszłości również w sieciach partnerskich różnych branż. Firma intensywnie pracuje także nad objęciem wszystkich zatrudnionych bezpłatną prywatną opieką medyczną na terenie całego kraju. 

Polomarket liczy ponad 285 placówek obecnych zarówno w małych, jak i dużych miastach na terenie całej Polski.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie o podwyżkach informowały m.in. takie sieci jak Kaufland, Lidl czy Biedronka.

Wiele sieci handlowych przyznaje, że po wprowadzeniu programu 500+ ma większe problemy ze znalezieniem pracowników - szczególnie na takie stanowiska jak kasjer czy pracownik działu obsługi klienta.

 

 • mario 2016-10-10 12:03:54

  brednie!!!!!!  pracownicy centrów logistycznych nie mieli żadnych podwyżek, czekamy do 1 stycznia m tyle Wam dajemy czasu , inaczej to wszystko stanie i będziecie miec takie plecy ze Wam sie odechce , nie pozdrawiam

 • Szybki lopez 2016-09-30 11:57:05

  A co sie stanie jak nie będzie miał kto kompletowac i wysyłać towaru na sklepy? Moze kasjerzy przyjda z odsieczą? Na miksie podobno zarabia się 3 razy tyle co na kasie. Podania wysypuja sie ze skrzynki ha ha ha..

 • szybki lopez 2016-09-30 11:37:29

  To ciekawe juz zawieszam działalność i czekam na umowe. A biore rodzine na wycieczkę bo przecież podwyżka będzie....:-) haaa haaa naiwniacy

ZOBACZ WSZYSTKIE (10)WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 15685

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 1234657

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA