REKLAMA
REKLAMA

Polomarket kolejną siecią, która kusi pracowników podwyżkami

Autor: www.dlahandlu.pl 28 września 2016 14:03

Polomarket kolejną siecią, która kusi pracowników podwyżkami fot. za polomarket.pl

Od 1 października br. wzrosną wynagrodzenia pracowników w całej sieci sklepów POLOmarket. Dodatkowo sieć wszystkim nowo zatrudnionym zapewnia na start zatrudnienie na umowę o pracę na okres pół roku.

REKLAMA

-  Podjęliśmy bardzo istotne decyzje dotyczące wynagrodzeń i zatrudnienia, ponieważ traktujemy naszych pracowników jako nasz największy kapitał. Tym samym chcemy stworzyć im najlepsze warunki do rozwoju, a także dać poczucie bezpieczeństwa zatrudnienia. Zatrudniamy na umowę o pracę ponad 7 tysięcy pracowników na terenie całego kraju i to dzięki nim POLOmarket może każdego dnia spełniać swoją obietnicę: być ulubionym sklepem wszystkich Polaków – powiedział Michał Seńczuk, członek zarządu POLOmarketu.

Zapowiedziane podwyżki, które wejdą w życie 1 października, obejmą pracowników całej sieci, niezależnie od stażu pracy i stanowiska. Wyższe pensje podstawowe otrzymają też nowo zatrudnieni. Ponadto polska sieć nie będzie już zatrudniać na okres próbny, a wszystkim nowym pracownikom zaproponuje na start 6-miesięczną umowę o pracę.
Zmianom ulega też ścieżka rozwoju pracowników POLOmarketu. Najlepsi pracownicy, od kasjera sprzedawcy po kierownika sklepu, mogą liczyć na pakiet szkoleń podnoszący kompetencje i przygotowujący ich do pełnienia w przyszłości funkcji menedżerskich.

Polomarket podaje również, że niezależnie od podwyżek wynagrodzeń przygotował dla wszystkich swoich pracowników pakiet dodatkowych korzyści pozapłacowych. Pracownicy sieci będą mogli między innymi korzystać z dodatkowych rabatów podczas codziennych zakupów w sieci POLOmarket, a w przyszłości również w sieciach partnerskich różnych branż. Firma intensywnie pracuje także nad objęciem wszystkich zatrudnionych bezpłatną prywatną opieką medyczną na terenie całego kraju. 

Polomarket liczy ponad 285 placówek obecnych zarówno w małych, jak i dużych miastach na terenie całej Polski.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie o podwyżkach informowały m.in. takie sieci jak Kaufland, Lidl czy Biedronka.

Wiele sieci handlowych przyznaje, że po wprowadzeniu programu 500+ ma większe problemy ze znalezieniem pracowników - szczególnie na takie stanowiska jak kasjer czy pracownik działu obsługi klienta.

 

  • Pracownica 2017-01-22 19:23:04

    Na dzień dzisiejszy Polomarket jest najgorzej płacącą siecią w Polsce a tak się chwalą że tak bardzo dbają o pracowników. Nie ma to jak polski pracodawca nigdy nie da więcej niż musi

  • Ja 2016-11-26 12:48:17

    Wyplaty sa takie same jak przed podwyzka, tracisz na maxa jak dasz chorobowe, poraszka nie masz co wlozyc do gara, zero szacunku dla kobiet ktore dzwigaja po 18kg

  • Pracownik Polo Market Re 2016-11-15 17:30:57

    Dali podwyżki ale od razu w pierwszym miesiącu obcięli pulę kasy na premię zabrali audyt zlikwidowali jeden etat bo raptem zrobił się jeden za dużo no i sklep Polo w Reszlu bo tu pracuje wyszedł jeszcze na plus

ZOBACZ WSZYSTKIE (15)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 13889

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA