REKLAMA
REKLAMA

POLOmarket najemcą galerii Blue Center w Żyrardowie

Autor: dlahandlu.pl 15 grudnia 2010 11:27

Do grona najemców Galerii Blue Center w Żyrardowie dołączył właśnie POLOmarket, sklep należący do polskiej sieci supermarketów spożywczych. Na jego potrzeby spółka wynajęła 600 mkw.

REKLAMA

Firma POLOmarket została założona w 1997 roku przez pięciu właścicieli, do których należało łącznie 27 sklepów w: Inowrocławiu, Toruniu, Świeciu, Płocku i Koninie. W tej chwili liczy już 303 placówki, które zlokalizowane są w 14 województwach. POLOmarket to liczący się gracz na rynku - dynamiczna ekspansja terytorialna jest także wynikiem przejęcia sklepów krakowskiej sieci ABC oraz placówek wcześniej należących do PSS. 


Blue Center w Żyrardowie to nowoczesne śródmiejskie centrum handlowo-usługowe. Jego inwestorem jest spółka Żyrardów Investment założona w 2007 roku. Powierzchnia całkowita obiektu wynosi około 5500 mkw., w tym powierzchnia najmu GLA to 3800 mkw. Znajdzie się na niej około 25 sklepów, lokali gastronomicznych i punktów usługowych.
Najemcy obiektu to m.in. supermarket POLOmarket, CCC, Tabak oraz Apteka pod Różą.

Za wynajem powierzchni handlowej Blue Center odpowiada BOIG Property Consulting, spółka wchodząca do grupy The Blue Ocean Investment Group.

Blue Center został zaprojektowany przez pracownię architektoniczną WBWK Architekci.

Sprawdź ceny w Polomarkecie


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12742

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA