REKLAMA
REKLAMA

Polomarket otwiera 7. sklep w Bydgoszczy

Autor: dlahandlu.pl 19 maja 2016 12:21


20 maja przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 33 w parku handlowym Balaton w Bydgoszczy zostanie otwarty nowy sklep sieci POLOmarket.

REKLAMA

Powierzchnia handlowa nowego POLOmarketu to około 600 mkw. Przed sklepem jest parking na 100 samochodów. W sklepie znajdą się stoiska z owocami i warzywami, nabiałem, ciastami oraz wędlinami i mięsem, porcjowanymi, krojonymi i pakowanymi na życzenie klienta. Dostępny będzie również alkohol.
- Nasi klienci mogą odwiedzać 53 sklepy, mieszczące się zarówno w dużych miastach, takich jak Bydgoszcz czy Toruń, jak i mniejszych miejscowościach, np. w Łysomicach lub Brzozówce. Nowy sklep będzie 7. placówką na terenie samej Bydgoszczy. – mówi Iwona Żołdowicz, kierownik regionu w POLOmarkecie.

W sklepie znalazło zatrudnienie ok. 20 osób, głównie mieszkańców Bydgoszczy i okolic. Poszukiwani są jeszcze pracownicy na stoisko mięsne.
W galerii, nie licząc samego POLOmarketu, działać będą także inne punkty handlowo-usługowe: m. in. cukiernia i sklep Pepco. W późniejszym czasie uruchomiona zostanie również apteka oraz klub fitness.

W 2016 roku sieć planuje uruchomić 30 sklepów na terenie całej Polski. Od początku roku uruchomiono 3 placówki.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA
  • Max

    4,60

  • Śr

    3,11

  • Min

    2,20

» Produkty » Sklepy » Regiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12698

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA