Polomarket otworzy w czerwcu 7 supermarketów

Autor: www.dlahandlu.pl 24 czerwca 2016 12:42

Polomarket otworzy w czerwcu 7 supermarketów fot. materiały prasowe Polomarket

27 czerwca przy ul. Kołobrzeskiej 4 w Dziwnówku otwarty zostanie nowy sklep sieci POLOmarket. Będzie to 10. supermarket otwarty od początku roku. Według wcześniejszych zapowiedzi w 2016 roku sieć uruchomi około 30 nowych sklepów. Obserwując dotychczasowe tempo otwarć, sieć powinna zrealizować plany.

Sklep w Dziwnówku będzie 7. sklepem otwartym w czerwcu. Wcześniej ruszyły sklepy w: Krynicy Morskiej, Opalenicy, Jastrzębiej Górze, Wadowicach i w Obornikach Śląskich. 25 czerwca rusza sklep Dźwirzynie.

- Nowy POLOmarket w Dziwnówku to kolejna już nowa placówka usytuowana w nadmorskiej miejscowości wypoczynkowej. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i dajemy im możliwość robienia zakupów również podczas wakacji – tłumaczy Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu w POLOmarkecie.

W sklepie znalazło zatrudnienie około 15 osób, w tym także pracownicy sezonowi. Poszukiwani są jeszcze pracownicy na stanowisko kasjera-sprzedawcy. CV można składać u kierownika sklepu. 

POLOmarket to jedna z największych polskich sieci supermarketów, posiada ponad 285 placówek obecnych zarówno w małych, jak i dużych miastach na terenie całej Polski. W styczniu 2015 r. nastąpił podział spółki, z którego powstała nowa sieć - Mila.

 

  • Flp 2016-06-24 19:31:54

    No i super!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12313

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane