Polski sklep z cenami w euro - Bronkomarket

Autor: gazeta.pl 24 marca 2015 10:24

Polski sklep z cenami w euro - Bronkomarket

W przyziemiu biurowca przy ul. Pięknej w Warszawie "ruszył" sklep o nazwie "Bronkomarket" - podaje gazeta.pl. Ceny są w euro.

Jak mówi kandydat PiS na prezydenta, Andrzej Duda, to nawiązanie do sytuacji, w której dziś są Słowacy. Weszli do strefy euro. Zarobki są u nich podobne jak w Polsce, a ceny odpowiednio się zmieniły. Na Słowacji produkty są często o 100 lub 150 proc. droższe niż w Polsce.

 

Rzecznik PiS Marcin Mastalerek wyjaśnił, że ceny produktów w "Bronkomarkecie" (podane w euro) zostały zaczerpnięte z sieci sklepów działających zarówno w Polsce, jak i na Słowacji. Nazwy sieci nie wymienił, aby nie "robić kryptoreklamy".

 

Zdaniem Dudy euro będzie można wprowadzić, kiedy w Polsce przeciętne wynagrodzenie będzie zbliżone do tego na zachodzie Europy.

Więcej w gazeta.pl

  • NG. 2015-03-27 13:05:11

    Typowa wyborcza papka PiSu dla mniej inteligentnej części społeczeństwa. Na Słowacji jest drogo, nie z powodu euro, a z powodu małej konkurencji na rynku. Duda jak i cały PiS z resztą nie ma pojęcia o ekonomii i jedyne co potrafi, to wygadywać farmazony. Do spółki z Kaczyńskim, któremu jeszcze kilka lat temu wydawało się, że Biedronka jest naszą krajową firmą.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12438

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane