REKLAMA
REKLAMA

Polskie Jadło chce przejąć Leśne Runo

Autor: Parkiet 20 sierpnia 2012 08:57

- Chciałbym, żeby w przyszłości sieć restauracji Leśnego Runa należała do Polskiego Jadła - mówi w rozmowie z "Parkietem", Krzysztof Moska, który w piątek poinformował o kupnie ponad 312 tys. akcji Leśnego Runa zapewniających 8,69 proc. kapitału spółki notowanej na rynku alternatywnym.

REKLAMA
Moska przyznaje na łamach "Parkietu", że jego celem jest konsolidacja rynku barów przydrożnych, a inwestycja w Leśne Runo jest kolejnym krokiem po zaangażowaniu się przed miesiącem w giełdową spółkę Polskie Jadło (ma teraz 7 proc. akcji). Na razie nie ujawnia jak, jego zdaniem, miałaby wyglądać współpraca Polskiego Jadła z Leśnym Runem i w jaki sposób mogłoby dojść do przejęcia. Przyznaje jedynie, że ostatnio spotykał się z osobami powiązanymi ze spółką z rynku alternatywnego, efektem zaś tych rozmów było właśnie objęcie pakietu jej akcji.

Inwestor podkreśla, że na najbliższym walnym zgromadzeniu Polskiego Jadła, zwołanego na koniec sierpnia, będzie przekonywał akcjonariuszy do konsolidacji rynku restauracji przydrożnych. Wówczas zamierza zaprezentować swoje pomysły na rozwój przedsiębiorstwa - czytamy w "Parkiecie".


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4252

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA