REKLAMA
REKLAMA

Polskie produkty spożywcze w sieci supermarketów Apolónia

Autor: WPHiI, www.dlahandlu.pl 30 kwietnia 2013 13:21

26 kwietnia 2013 r. w Almancil, w Algarve w supermarkecie, należącym do sieci Apolónia miało miejsce otwarcie stoiska z polskimi produktami spożywczymi, w którym udział wzięli m.in. : Ambasador RP prof. Bronisław Misztal; właściciele sieci supermarketów Apólonia oraz Luís Grilo - dyrektor firmy Luzipleno, która wprowadziła produkty polskie do sieci Apolónia.

REKLAMA
Na półkach sklepowych znalazły sie m.in.: wyroby czekoladowe firm: Wedel, Wawel, Solidarność, Kopernik, Tago i Oskroba, konserwy rybne firm: King Oscar, Neptun, Petropat, BMC, Lisner, żurek i barszcz czerwony - Krakus oraz przetwory firm: Provitus, Kowalewski, Urbanek, Rolnik, Bruspol.

W sprzedaży w sklepach Apolónia znajdują się już polskie alkohole Belvedere i Wyborowa. W czasie spotkania uzgodniono przygotowanie przez Wydział Promocji Handlu i Inwestycji i firmę Luzipleno dalszej strategii promocji polskich produktów spożywczych w sklepach Apolónia oraz innych sieciach handlowych, z którymi współpracuje firma Luzipleno, w tym zwłaszcza Intermarché.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4835

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA